Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması olarak 1976' dan beri gerek ev eşyası taşımacılığı gerekse ofis ve iş yeri taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktayız.Firmamız Taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sunmuş olduğumuz Nakliye hizmetinde önceliğimiz eşyalarınızın en kaliteli şekilde taşınması ve profesyonel taşımacılık hizmetimizden faydalanmış olmanızdır. Tüm müşterilerimize 1976'dan beri hizmet vermekteyiz. Şirket bünyemizde çalışan yaklaşık 63 Personel 18 araç ile 4 şube Ofisi 1 adet Merkez Ofisi 3 adet Eşya Depomuz ile hizmetinizdeyiz. Şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimiz konusunda uzman sertifikalı marangoz elemanları su tesisatçı elemanları teknik elektrik elemanları ile sizlere kaliteli Evden Eve hizmeti sunmaktayız.

Şehirlerarası Nakliyat
 

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık hizmetlerinde şirketimiz en kaliteli paketleme De monte ve yeniden kurulum hizmetleri sunmaktadır. sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde önceliğimiz emtia sigortasıdır. Nakliyat Emtia sigortası yapılan tüm eşyalarınız Sigorta şirketleri tarafından güvence altına alınmaktadır sigorta poliçesi yapılan müşteriler ve eşyaları taşıma işlemi esnasında doğabilecek zararlardan sigorta şirketleri eşyalarınız veya malzemenizin en kısa sürede yenilenmesi veya tadilat yapılmasını üstlenmektedir. Taşıma esnasında oluşabilecek zararlardan sigorta şirketleri kırılan veya zarar gören eşyalarınızın değişim veya yenileme işlemlerini üstlenmektedir. Şirketimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde öncelikle eşyalarınızın yerinde görülmesi için ücretsiz ekspertiz elemanları gönderilecektir. Ücretsiz olarak gönderdiğimiz ekspertiz elemanlarımız evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm eşya veya malzemenizi yerinde görerek bir rapor hazırlamaktadır. Hazırlanan rapor neticesinde eşyalarınızın miktarı taşınacak eşyaların oda sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, personel sayısı, eşyalarınız için uygun araç boyutu, sigortası yapılacak eşyalarınızın listesi gibi bir çok konuda rapor hazırlamak da ve hazırlanan raporu şirket yetkilileri ile paylaşmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firması olarak yaklaşık 41 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz. Üsküdar evden eve nakliye firması yüzlerce memnun müşteri potansiyeli ile Nakliye sektöründe lider konumdadır. Evden eve nakliye konusunda bilmeniz gereken bazı hususlar vardır Bunlardan bir kaçı öncelikle kurumsal bir firma ile çalışmak. Kurumsal firmalar yapmış oldukları çalışmalarda Kaliteyi Her zaman ön planda tutmaktadır. kaliteli bir nakliye hizmeti almak için öncelikle Üsküdar evden eve nakliyat firmasını tercih etmeniz gerekir Üsküdar evden eve nakliye firması Sektöründe 23 araç 68 personel ile hizmet vermektedir.

 

 
Evden Eve Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Nakliyat

İstanbul içerisinde 4 şube Türkiye genelinde ise 11 şubeye şubesi ile hizmet vermektedir firmamız Ulaştırma Bakanlığı onaylı K1 K2 K3 yetki belgelerine sahip olup ayrıca Çalışma Bakanlığı personel istihdam belgeleriyle çalışma güvenliği konusunda sertifikalı personel çalıştırmaktadır firmamız bünyesinde çalışan marangoz tesisatçı elektrikçi paketleme ve taşıma elemanlarının yanı sıra araç şoför yerimiz mevcuttur çalışan personellerimiz her araç için 5 veya 6 kişilik ekiplerden oluşmaktadır.

Güvenli ve uygun fiyatlarla taşınmak için

Üsküdar Nakliyat tanışma fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin..