Hakkımızda
Hakkımızda

1976’dan Beri Güven ve Kalite Taşır.

Kuruluş : 01 Haziran 1976

Üsküdar evden eve nakliyat firması 1976'dan bu yana siz değerli müşterilerimize sektörde öncü firma olarak hizmet vermektedir. Önceliği güven ve kalite olan Üsküdar Nakliyat firması kuruluş nedeni ve misyonu olan yerli ve milli sermaye ile kurulmuş ve ülkemizde kara taşımacılığı konusunda sektörde lider konumda yer almaktadır. Kurucumuz olan Merhum Syn ; İsmail Albayrak tarafından Üsküdar merkezli olarak resmi açılış ile 01 Haziran 1976 ‘da hizmet vermeye başlamıştır.

Kurucumuz tarafından bayrağı devralan sevgili torunu Syn ; Barbaros Albayrak gelişen teknolojik yenilikleri ile sektörün ihtiyaçları doğrultusunda şirketimizi on sekiz yıldır idame etmekte ve hizmet sektörünün parlayan yıldızı olarak yer almaktadır. Binlerce memnun müşteri ve vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ile isminden habsettirmeye devam etmektedir.


HEDEFLER

  • Marka değerini artırarak sektörün lideri olmak.
  • Milyonlarca memnun müşteri ve memnun müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiyesi.
  • Güven başta olmak üzere kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet sektörünün parlayan yıldızı olmak için her geçen gün yenilik.
  • Günümüz teknolojisini kullanarak kaliteli hizmet vermek.

ÖZELLİKLER

On yedi öz mal araç filosuna sahip Altmış dört / Çalışma Bakanlığı tarafından sertifikalı uzman personel ve konusunda uzman Expertiz elemanları ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına büyümeye devam etmektedir. Sahip olduğu varlığın farkında ve sektörün öncülüğü ile fark yaratan şirketi ; Kara taşımacılığı sektöründe kamu hizmetleri, kamu personeli taşıma, Özel sektör mal ve yük taşımacılığı, Evden eve nakliyat, Şehirler arası nakliyat, ofis, büro ve işyeri taşımacılığı, ev eşyası ve malzeme depolama hizmetleri, Fabrika taşımacılığı, Hastane ve Okul taşımacılığı gibi sektörün ihtiyaçlarını karşılamakta kaliteli ve dürüst hizmet vermektedir.


Sizlerde mutlu müşterilerimizden olabilir ve kaliteli hizmete bir tık veya bir telefon kadar yakınınızda hissedebilirsiniz.

Güvenli ve uygun fiyatlarla taşınmak için

Üsküdar Nakliyat tanışma fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin..