Kırılabilir Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır?

Kırılabilir Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır

Üsküdar evden eve nakliyat firması kırılabilir eşyalarınızı güven ile taşır.

1976'dan bu yana gerek ev gerek ise iş yeri taşımacılığı konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında kırılabilir hassas eşyalarınızın taşınması hizmeti yer almaktadır. Sunmuş olduğumuz bu hizmet Hassas eşyalarınızı herhangi bir zarar gelmeden en güvenilir şekilde taşımaktır. Önceliğimiz sizin ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni evinize veya yeni iş yerinize taşınması olacaktır. Taşıma işlemi öncesinde şirketimiz sizlerle karşılıklı olarak sözleşme yapmaktadır. Yapılan sözleşme sonrasında şirketimiz hassas eşyalarınız için uygun karton mukavva koli kullanmaktadır kullanılan karton mukavva koliler dayanıklı ve eşyalarınızı taşırken herhangi bir zarar gelmemesi için yeterince mukavemetlidir.

Paketleme işlemi gören tüm kırılabilir hassas eşyalarınızı eşyalarınızı Tabak tencere ve benzeri tüm ürünlerimiz şirketimiz Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması personelleri tarafından beyaz kağıt kullanılarak ambalajlanır ve bu karton mukavva koliler içerisine özenli bir şekilde yerleştirilir. daha sonra kırılabilir hassas eşyalarınız koli içeriği sağlanarak listelenir yapılan listeleme işlemi sonrasında paketleme işlemi gören kırılabilir hassas eşyalar karton mukavva koli üzerine uygun bir şekilde etiketlenir.Etiketleme işlemi sonrasında listelenen tüm ürünlerimiz yeni evinize taşınmak üzere araçlarımıza transferi gerçekleşir. Yeni evinize taşınan tüm eşyalarınız karton mukavva koli şeklinde içerikleri bozulmadan herhangi bir zarar görmeden tarafınıza teslim edilir.

Taşıma işlemi son bulduktan hemen sonra kontrol amaçlı görevli ekip şefimiz eşyalarınıza Herhangi bir problem olmaması açısından ve güvenli bir şekilde taşımaya gerçekleştirmek üzere paketlenen ve taşınan tüm eşyalarınız ürünleriniz değerli mobilyalarınız beyaz eşyalarımız ve benzeri diğer eşyalarınızı kontrol eder kontrol edilen tüm eşyalar şirketimiz Üsküdar evden eve nakliyat firması tarafından teyidi alınarak sizlere tekrar bildirilir. Şirketimiz taşıma işleminden memnun kalmanız için personellerimiz yardımıyla paketlenmiş olan tüm kırılabilir eşyalarınızı hassas bir şekilde taşır araç içerisinde bulunan özel taşıma bagajları ile kırılabilir hassas cam ve diğer eşyalarınızı bu şekilde daha özenli taşır.

Yapmış olduğumuz çalışmalar ve araştırmalar neticesinde evden eve nakliyat firmaları arasında şirketimiz 1976'dan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir vermiş olduğu hizmetinin yanı sıra eşyalarınızı en kaliteli şekilde taşımayı taahhüt eder. evden eve nakliyat firmalarının yapmış olduğu birçok yanlış sektörde büyük yaralar ve büyük kayıtlar oluştursa da şirketimiz kurumsal kimliğini asla yitirmeden profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizde Üsküdar evden eve nakliyat firmasının profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için hemen teklif formunu doldurun veya bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güvenli ve uygun fiyatlarla taşınmak için

Üsküdar Nakliyat tanışma fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin..