Ofis Taşıma

İstanbul Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı

Ofis veya İş yerinizi taşımanın en kolay yolu

Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak 1976'dan bu yana sizlere taşımacılık hizmeti sunmaktayız. İstanbul Üsküdar ofis taşımacılığı hizmetlerinin tümünü şirketimiz gerçekleştirmektedir.

Ofisiniz veya iş yerinizi taşımaya karar verdiniz, Fakat henüz bir nakliye firması bulamadınız o halde doğru yerdesiniz size bu konuda birkaç bilgi vereceğim.

Öncelikli olarak tercih edeceğiniz evden eve nakliyat firması mutlaka köklü ve Kurumsal bir firma olmalı Kurumsal firma olmasının size bir çok katkısı ve artısı olacaktır.

Bunlardan bir bir kaçını sıralamak gerekirse; Sigortalı eşya taşımacılığı, Yerli ve tecrübeli personel, Eşyalarınızın miktarına uygun metre küpte araç, Kaliteli ambalaj malzemesi, Resmi ve yazılı sözleşmeli evraklar, Maliye bakanlığı kayıtlı faturalı taşıma, Ulaştırma bakanlığınca verilen yetki belgesi

Bu ve buna benzer bir çok hizmet ofis ve iş yerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması konusunda sizlere aydınlatacak ve güvenli taşımacılık hizmeti almanızı sağlayacaktır. Yapmanız gerekenler çok basit kurumsal bir kimliğe sahip evden eve nakliyat firması bulmak Bu bağlamda şirketimiz yani Üsküdar evden eve nakliyat ofis ve iş yeri taşıma firması sizlere kalite güven ve tecrübesi ile sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz Üsküdar merkezli olarak İstanbul'da 3 Türkiye'de 8 şubeye sahiptir öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Üsküdar evden eve nakliyat firması ile iletişime geçtiğiniz takdir’de çalışanlarımız öncelikle sizlerden randevu talebinde bulunacak ve ofisinizde veya iş yerinizde bulunan eşyalarınızın öncelikli olarak ekspertiz elemanlarımız ile eşyalarınızı yerinde görmek isteyecektir. Ofis veya iş yerinizde ziyaret eden personellerimiz ekspertiz raporunu Şirketimize sunmaktadır ekspertiz raporu doğrultusunda sizlerle öncelikli olarak sigorta şirketlerinden eşyalarınızın sigortalanması konusunda teklif alınmaktadır alınan teklifler sonrasında ,sizlere kaliteli hizmet verebilmek açısından tüm çalışmalarımız detaylı olarak anlatılacak tır. Şirketimizle yapmış olduğunuz anlaşma neticesinde mutlaka karşılıklı olarak sözleşme yapılır bu sözleşme sizi ve eşyalarınızı korumak adınadır.

Ofis veya iş yerinize taşımak için anlaşmaya varmış olduğunuz da firmamız belirtilen gün ve saatte taşıma aracı taşıma personellere ambalaj paketleme işlemlerini yapacak personeller De monte ve montaj işlemlerini gerçekleştirecek marangoz elemanları ambalaj malzemeleri ve diğer ekipmanlar ile belirtilen adres ve konum da taşıma işlemini gerçekleştirmek üzere sizlerle öncelikli olarak iletişime geçer. Ofis taşımacılığında Dikkat edilmesi gereken en önemli husus çalışır durumdaki elektronik eşyalarınızın hassas bir şekilde taşınmasıdır. Üsküdar Nakliyat olarak araçlarımızda bulunan elektronik eşya taşıma bagajları ile bilgisayar tablet Yazıcı fotokopi makinesi televizyon ve benzeri elektronik eşyalar hassas bir şekilde taşınmaktadır. Ofis veya iş yerinizi taşımak üzere gelen personellerimiz arasında bulunan marangoz elemanlarımız öncelikli olarak tüm mobilya aksamı eşyalarınızı de monte eder de monte edilen Mobilya aksam eşyalarınız. Örneğin: Masa ,kitaplık ,dolap ,kes son ,konsol ve benzeri ürünlerin tümünü yurt dışından ithal olarak getirilen kırmızı hava kabarcıklı Balon naylonları ile özenli bir şekilde paketlenmektedir.

Paketleme işlemi sonrasında eşyalarınız araca taşınmak üzere taşıma personelleri yardımı ile hasarsız ve dikkatle taşınmaktadır. İstanbul Ofisinizi taşımak üzere göndermiş olduğumuz araçlarımız kapalı alüminyum kasa eşyalarınızın zarar görmemesi için tasarlanmış halı fleks kaplı suntalı özel yapım kasalar’dır.

Ofisinizde bulunan eşyalarınızı araçlarımıza yapılan taşıma işleminden sonra Belirtilen yeni adresi araçlarımız yol almaktadır. Evet artık yeni ofis veya iş yerinizde eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.Yeni ofisinize taşına tüm eşyalarınız marangoz elemanımız tarafından tekrar kurulum yapılmaktadır Mobilya aksamlı eşyalarınızın kurulumundan sonra beyaz eşyalarınızın kuruluma gerçekleştirilir ve çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Sorunsuz bir şekilde eşyalarınız taşındı her şey yerli yerine yerleştirildi kitaplıklarınız kuruldu masanız sandalyeleriniz bilgisayarlarınız elektronik eşyalarınız beyaz eşyalarınız mutfak araç gereçleri ve kırılabilir cam eşyalarınız şirketimiz personelleri tarafından güvenle yerleştirilip sizlere teslim edildi.

Sizlerde diğer memnun müşterilerimizin arasına katılmak için bizi arayabilir veya iletişim formundan yazılı olarak iletişime geçebilir.

Güvenli ve uygun fiyatlarla taşınmak için

Üsküdar Nakliyat tanışma fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin..