Üsküdar Evden Eve Nakliyat  Firması Buzdolabını Nasıl Paketler ve Taşır?

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması Buzdolabını Nasıl Paketler ve Taşır?

Üsküdar evden eve nakliyat firması kırılabilir eşyalarınızı güven ile taşır.

Üsküdar Ucuz Evden Eve Nakliyat şirketi 1976'dan bu yana uzman personel ve kaliteli ambalaj malzemesi ile buzdolabınız ve diğer beyaz eşyalarınızın nasıl paketlenmeli konusunda bu makaleyi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üsküdar evden eve nakliyat firması buzdolabı paketleme konusunda öncelikli olarak konusunda uzman personel ve yurt dışından ithal paketleme malzemeleri ile taşıma esnasında buzdolabınızda herhangi bir zarar gelmeden en güvenilir şekilde taşımayı garanti eder.

Şirketimiz buzdolabınızı paketlemeden önce dolabınızda bulunan tüm gıda ürünlerinizi karton mukavva kolilerle öncelikle paketleme ektedir. buzdolabınızda bulunan Akabilir cam kavanozlar meşrubatlar ve buna benzer diğer sıvı gıda maddeleri özenle şirketimiz tarafından paketlenmektedir paketleme işlemi sonrasında sebze meyve ve benzeri diğer gıda Ürünleriniz de ayrıca karton mukavva kolilerle paketlenmektedir taşıma esnasında yumurtalarını daha iyi kırılmadan güvenli bir şekilde taşımaktadır

Üsküdar Evden Eve Nakliyat şirketi buzdolabınızda bulunan soğuk ürünleriniz ve gıdalarınız için özel buzdolabı poşetleri ile paketleme yapmaktadır.

Üsküdar nakliyat firması buzdolabında bulunan tüm Meşrubat larınızı özel soğuk therrmo bag ‘diye adlandırılan özel taşıma çantaları ile herhangi bir zarar görmeden ve bozulmadan taşımaktadır. Buzdolabının soğutma bölümünde bulunan dondurulmuş hazır gıdalar veya etleriniz yukarıda belirtmiş olduğumuz Thermo bag soğuk gıda taşıma çantası ile özenle taşınmaktadır.

Buzdolabı nasıl taşınırken üç farklı ambalaj ve paketleme işlemi görmektedir Bunlardan ilki buzdolabınız tamamen boşaltıldıktan sonra renkli streç filmlerle ilk katı sarılarak ambalajlanır 2. kat ambalajlama işlemi için ise yurt dışından ithal daha önce hiç kullanılmamış köpükle ambalaj malzemesi ile paketlenir amele için son katı ise buzdolabınız için özel tasarlanmış karton mukavva koli ile paketlenmektedir paketleme esnasında Herhangi bir problem olmaması açısından buzdolabının fişi paketlemeden İki saat önce fişi çekilmektedir ve Ambalaj işlemi için daha öncesinden hazırlanmaktadır. paketlenen buzdolabınız daha sağlıklı bir taşıma olması açısından yine yurt dışından ithal ambalaj ipi ile bağcık atılarak bağlanır bağlanan buzdolabınız apartman rezidans veya binanızda bulunan taşıma asansörü ile aracımıza kadar taşınmaktadır mevcutta bulunan binanıza ait herhangi bir taşıma asansörü yok ise manuel olarak insan gücüyle konusunda uzman taşıma personellerimiz yardımı ile manuel olarak bina apartman rezidans ve benzeri mekanların yangın merdivenleri veya yolcu merdivenleri vasıtası ile taşınmaktadır taşıma esnasında buzdolabınızda çarpma düşme kırılma ve benzeri durumlar yaşanmaması adına şirketimiz Koç Sigorta güvencesinde buzdolabınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır.

Güvenli ve uygun fiyatlarla taşınmak için

Üsküdar Nakliyat tanışma fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin..